Výrobní program
a služby

Výrobní program

Sídlíme kousek od Brna a náš výrobní program je velmi široký. Vyrábíme na základě mezinárodního katalogu konstrukcí FEFCO, který udává pravidla pro výrobu základních konstrukčních obalů z vlnitých lepenek. Zároveň se vždy snažíme dodržet individuální potřeby našich zákazníků, ať se jedná o malého vinaře z Moravy nebo velkou firmu. Při výrobě obalů z hladké lepenky pak využíváme katalog “ECMA INDEX”.

V našem sortimentu najdete širokou škálu přepravních obalů, kde nechybí víkové a klopové přepravní krabicerylované obaly, paletové proložky a nejrůznější vnitřní vybavení krabic. Věnujeme se i výrobě úložných papírových krabic, které najdou své uplatnění nejen v kancelářských prostorech. Výroba úložných papírových krabic probíhá za dodržování standardů tak, aby výsledné krabice splňovaly i ty nejnáročnější požadavky.

Věnujeme se i tvarovým výsekům a kašírovaným obalům. Kašírování spočívá v nalepení potištěného archu papíru na vlnitou nebo bednovou lepenku a následné vysekání požadovaného tvaru. Kašírování je možné jak jednostranné, tak i dvoustranné a zároveň je možné kašírovaný obal laminovat i lakovat. Atypické rozměry nebo obaly spojené z více dílů pro nás nejsou překážkou – ozvěte se nám, vyrobíme vám kašírované obaly přesně podle vašich představ.

V naší nabídce nechybí ani výroba papírových krabic s víkem, které jsou nepostradatelné pro desítky firem, kterým je dodáváme. Výrobu papírových krabic s víkem realizujeme v obci Sivice nedaleko Brna a dodáváme je do řady společností v širokém okolí. Je pro vás Brno i Morava příliš daleko a i přesto chcete pro své výrobky používat naše přepravní krabice? To vůbec nevadí, můžete objednávat kdykoliv a odkudkoliv díky našemu e-shopu.

Naše certifikáty

Naše
certifikáty

Sháníte zakázkovou výrobu kartonových obalů?
Pro navázání spolupráce prosím využijte náš poptávkový formulář.

1. Poptávka

Napište nám na mail nebo za pomoci níže uvedeného poptávkového formuláře, případně nám zavolejte.

2. Zpracování nabídky

Domluvíme se na podmínkách a vypracujeme cenovou nabídku.

3. Výběr varianty

Vybereme variantu dle vašich požadavků.

4. Nákup

Zajistíme Vám závoz zakoupeného zboží.