Krabice na zakázku

Zakázková výroba kartonových krabic

Zakázková výrobakartonových krabic

Naši firmu najdete jen pár kilometrů od Brna, doslova v srdci Moravy. Pokud vás tedy zajímá, jak probíhá zakázková výroba papírových krabic, přijeďte se k nám podívat. Náš výrobní program vlnitých lepenek vychází z mezinárodního katalogu konstrukcí FEFCO, ale vždy zároveň dbáme na individuální potřeby našich zákazníků. Jedině tak jim totiž můžeme dodávat krabice na míru, které přesně odpovídají jejich požadavkům.

Commercial delivery

Zakázková výroba krabic

Široký sortiment kartonových obalů

Snadné složení

Široká nabídka vyráběných kartonových obalů

Široká nabídkavyráběných kartonových obalů

Výroba krabic je skutečně to, čemu rozumíme. A tomu odpovídá i široká nabídka našich výrobků. Pro naše zákazníky máme připravené klasické přepravní obaly, jako jsou klopové přepravní krabicepaletové boxy, víkové krabice, rylované přebaly, ochranné rohy i paletové proložky. Vyrábíme kartonové krabice ve standardních velikostech i na přání našich zákazníků. Zakázková výroba krabic pro nás není problém a rádi vyjdeme vstříc všem (i nestandardním) požadavkům.

Brno a Morava, tyhle dva pojmy jdou ruku v ruce s vinařskou tradicí. Proto se věnujeme i zakázkové výrobě papírových krabic na míru každému jednotlivému vinaři. Zároveň zajišťujeme i výrobu kašírovaných obalů pro dosažení vysoké kvality tisku nejen prodejních obalů a stojanů. Tyto obaly lze lakovat nebo laminovat a můžete si vybrat i z jedno – nebo oboustranného kašírování. Zkrátka vám vyrobíme krabice na míru přesně tak, jak si budete přát.

Při výrobě kartonových krabic na míru používáme vlnitou lepenku, a to ve 3 nebo 5vrstvém provedení. Vybrat si můžete i z různých krycích vrstev a výšek vln. Výroba krabic probíhá i ze skládačkové lepenky v bílém nebo šedém provedení či s ofsetovým potiskem. Zakázková výroba krabic pro nás znamená, že zákazníkovi splníme jakékoliv přání, se kterým se na nás obrátí. Na výrobu kartonového obalu z atypického materiálu či v atypických rozměrech se obraťte na nás.

Klasické přepravní obaly

Kašírované obaly

Tvarové výseky

Přepravní klopové  krabice z lepenky

Přepravní klopové krabice z lepenky

Poskládat, přiklopit, zalepit a poslat – tak nějak vypadá práce našich klientů s našimi klopovými krabicemi z vlnité lepenky. Klopové krabice dodáváme řadě firem z Brna, ale i z ostatních koutů Moravy. Vyrábíme standardní klopové přepravní krabice, ale věnujeme se i zakázkové výrobě klopových krabic, kdy se maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům. Atypické rozměry pro nás nejsou nikdy problém!

Commercial delivery

Zakázková výroba krabic

Široký sortiment kartonových obalů

Snadné složení

Zakázková výroba krabic

Klopové přepravní krabice vyrábíme v obci Sivice, blízko Brna. Morava nás obklopuje ze všech stran a Brno máme v dobrém dosahu. Vyrábíme proto klopové krabice z vlnité lepenky pro spoustu lokálních firem, včetně vinařů. Mezi naše klienty však patří společnosti z celé České republiky, pro které je lákadlem naše zakázková výroba klopových krabic. Nabízíme totiž klopové přepravní krabice přesně podle potřeb zákazníků, a to jak z hlediska použitých materiálů, tak i netradičních tvarů.

Naším hlavním cílem při každé zakázce je vyjít hlavně zákazníkům vstříc a splnit jim všechna přání, se kterými k nám přicházejí. Zakázková výroba klopových krabic pro nás není cizím slovem a vždy děláme maximum pro to, abychom zákazníkovi dodali přesně takové krabice, které potřebuje. Vždy se snažíme najít takové funkční řešení, které je navíc ekonomicky příznivé a splní i ty nejnáročnější požadavky. Protože když je náš zákazník spokojený a vrátí se k nám s další zakázkou, je to pro nás tou největší odměnou.

Zpracovávané  materiály

Vlnité lepenky

Různé výšky vln – B, C, E, BC, BE. Krycí vrstvy – hnědá, bílá, případně modrá.

Skládačkové lepenky

Bednové lepenky

Strojní lepenky

Nenalezli jste co jste hledali? Napište nám a my z HP Kartonu vám pomůžeme i s atypickými řešením kartonáže. Popřípadě se u nás zastavte v Sivicích u Brna a informujte se o našem dalším sortimentu pro vinaře jako jsou cukrářské krabice, odnosky na víno, klopové krabice a mnoho dalších.

Sháníte zakázkovou výrobu kartonových obalů?
Pro navázání spolupráce prosím využijte náš poptávkový formulář.

1. Poptávka

Napište nám na mail nebo za pomoci níže uvedeného poptávkového formuláře, případně nám zavolejte.

2. Zpracování nabídky

Domluvíme se na podmínkách a vypracujeme cenovou nabídku.

3. Výběr varianty

Vybereme variantu dle vašich požadavků.

4. Nákup

Zajistíme Vám závoz zakoupeného zboží.

Služby

Poradenství

Na základě vašich požadavků jsme schopni přesně navrhnout konstrukční provedení obalu a vhodný typ lepenky. Cenovou nabídku vám zašleme maximálně do druhého dne.

Vzorování

Před zhotovením zakázky je na základě představ zákazníka vytvořen vzorek obalu. Po jeho vyzkoušení a připomínkování je možné spustit výrobu. Tento postup je volen zejména u tzv. "tvarového výseku", kdy je nutné vyrobit výsekovou formu.

"Just in time"

V rámci dodávek zboží je samozřejmě naší snahou plnění v co nejkratší době. Dle vašeho přání vám zboží dodáme v požadovaném čase na požadované místo.

Skladová rezerva

Při pravidelných měsíčních odběrech je možné dohodnout "skladovou rezervu".

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme v našem obchodním oddělení.